• Chauffeurs zaal 2021 - 2022

  • Bekijk wanneer jij erop staat om te rijden! Mocht je niet kunnen, dan wordt er verwacht dat je zelf vervanging regelt.

     

    Wedstrijd Team Datum Wedstrijd Geschatte vertrektijd Starttijd Accommodatie  Chauffeurs, ouders van:
    17898 A1 27-11-2021 Avanti/Post Makelaardij A2 - Dijkvogels A1 12:30 13:45 De Viergang Davy, Thirza, Stef
    17865 A1 18-12-2021 KCC/CK Kozijnen A2 - Dijkvogels A1 17:00 18:20 Schenkel Renate, Wout, Miloe
    17868 A1 22-1-2022 Maassluis A1 - Dijkvogels A1 12:30 13:35 Olympia Sam, Babet, Thirza
    17904 A1 12-2-2022 Weidevogels A1 - Dijkvogels A1 11:45 13:05 Sporthal Rijneveen Stef, Renate, Miloe
    17907 A1 19-2-2022 VEO A1 - Dijkvogels A1 13:45 15:00 Essesteyn Davy, Babet, Wout
    17908 A1 19-3-2022 Korbis A1 - Dijkvogels A1 13:30 15:00 De Dreef Stef, Thirza, Renate
    17856 A1 2-4-2022 KOAG A1 - Dijkvogels A1 11:30 13:00 Krimpenerwaard College Wout, Babet, Miloe
                   
    Wedstrijd Team Datum Wedstrijd Geschatte vertrektijd Starttijd Accommodatie Chauffeurs, ouders van:
    29107 A2 4-12-2021 Madjoe A2 - Dijkvogels A2 13:30 15:10 Middelmors Jasper, Femke, Renate
    29153 A2 11-12-2021 GKV (H) A1 - Dijkvogels A2 15:15 16:35 Overbosch Jasper, Daan, Lizzy
    28646 A2 8-1-2022 Fortuna/Delta Logistiek A4 - Dijkvogels A2 19:15 20:30 Fortuna-hal Levi, Floor, Stijn
    28855 A2 15-1-2022 TOP/LITTA A4 - Dijkvogels A2 10:30 12:00 De Wasbeek Femke, Jasper, Lizzy
    29406 A2 12-3-2022 Avanti/Post Makelaardij A3 - Dijkvogels A2 11:30 12:55 De Viergang Levi, Daan, Renate
    28557 A2 2-4-2022 Pernix A2 - Dijkvogels A2 13:45 15:10 De Zijl Floor, Lizzy, Femke
                   
    Wedstrijd Team Datum Wedstrijd Geschatte vertrektijd Starttijd Accommodatie Chauffeurs, ouders van:
    28902 A3 8-1-2022 NIO A1 - Dijkvogels A3 14:45 16:00 Wilgenring Jimi, Manon, Justen
    27955 A3 22-1-2022 Nikantes A1 - Dijkvogels A3 10:45 12:00 Sportgebouw Campus Bianca, Jort, Mike
    28185 A3 5-2-2022 Valto A3 - Dijkvogels A3 15:10 16:10 Vreeloo Joanne, Annebel, Bram
    28595 A3 19-2-2022 ZKV (Zu) A1 - Dijkvogels A3 10:45 12:10 Drenkwaard Jimi, Bianca, Manon
    27745 A3 26-2-2022 ONDO (G) A3 - Dijkvogels A3 13:30 13:30 Westlandhal Mike, Annebel, Justen
    28505 A3 2-4-2022 Korbatjo A1 - Dijkvogels A3 16:45 18:10 De Boogerd Jort, Joanne, Bram
                   
    Wedstrijd Team Datum Wedstrijd Geschatte vertrektijd Starttijd Accommodatie Chauffeurs, ouders van:
    18923 B1 27-11-2021 Madjoe B1 - Dijkvogels B1 10:30 12:00 Middelmors Isabo, Jesse, Ilse
    18899 B1 18-12-2021 Achilles (Hg) B1 - Dijkvogels B1 11:45 13:00 Sportcampus Zuiderpark Gijs, Rens, Lisa
    18928 B1 29-1-2022 KZ Danaiden B1 - Dijkvogels B1 10:45 12:15 Drie Oktoberhal Ilse, Roos, Robin
    18908 B1 12-2-2022 Velocitas B1 - Dijkvogels B1 13:00 14:20 De Does Gijs, Ilse, Jesse
    18889 B1 19-2-2022 Refleks B1 - Dijkvogels B1 09:30 10:30 De Schilp Isabo, Rens, Lisa
    18912 B1 19-3-2022 Avanti/Post Makelaardij B2 - Dijkvogels B1 14:00 15:20 De Viergang Chris, Roos, Jesse
    18938 B1 26-3-2022 KVS/Maritiem B1 - Dijkvogels B1 15:05 16:20 De Blinkerd Robin, Lisa, Isabo
                   
    Wedstrijd Team Datum Wedstrijd Geschatte vertrektijd Starttijd Accommodatie Chauffeurs, ouders van:
    26819 B2 27-11-2021 Achilles (Hg) B2 - Dijkvogels B2 09:00 10:15 Sportcampus Zuiderpark Lotte, Chantal, Emma
    25821 B2 11-12-2021 OZC B1 - Dijkvogels B2 12:00 13:20 De Enk Roos, Bianca, Marit
    25558 B2 15-1-2022 RWA B2 - Dijkvogels B2 13:00 14:10 Rhoon Michelle, Megan, Judith
    26092 B2 29-1-2022 Trekvogels B1 - Dijkvogels B2 10:30 11:45 Zadkine-hal Lotte, Marit, Chantal
    27008 B2 12-2-2022 Valto B3 - Dijkvogels B2 11:00 12:00 Vreeloo Emma, Megan, Judith
    26380 B2 26-2-2022 Fortuna/Delta Logistiek B4 - Dijkvogels B2 13:45 14:55 Fortuna-hal Marit, Bianca, Judith
                   
    Wedstrijd Team Datum Wedstrijd Geschatte vertrektijd Starttijd Accommodatie Chauffeurs, ouders van:
    24987 C1 4-12-2021 Nieuwerkerk C4 - Dijkvogels C1 12:15 13:30 De Kleine Vink Hal Demian, Joydy, Naud
    24387 C1 8-1-2022 NIO C2 - Dijkvogels C1 13:45 15:00 Wilgenring Stan, Dave, Maud
    24653 C1 15-1-2022 Dunas C2 - Dijkvogels C1 12:00 13:00 Zuidhaghe Ruby, Fleur, Jenna
    24788 C1 5-2-2022 Phoenix C3 - Dijkvogels C1 09:45 11:00 Oosterpoort Kim, Demian, Naud
    25345 C1 12-3-2022 ONDO (G) C6 - Dijkvogels C1 12:00 13:00 De Hoekstee Joydy, Maud, Fleur
    24252 C1 2-4-2022 Excelsior (D) C2 - Dijkvogels C1 08:45 10:00 De Buitenhof Stan, Jenna, Kim
                   
    Wedstrijd Team Datum Wedstrijd Geschatte vertrektijd Starttijd Accommodatie Chauffeurs, ouders van:
    24506 C2 27-11-2021 Nikantes C1 - Dijkvogels C2 10:45 12:00 Sportgebouw Campus Dion, Lisa, Joas
    24747 C2 29-1-2022 t Capproen C2 - Dijkvogels C2 10:15 11:30 De Eendr8 Isabel, Elisa, Sam
    22954 C2 19-2-2022 ALO C2 - Dijkvogels C2 13:45 15:00 Ockenburgh David, Meike, Kaylee
    23391 C2 5-3-2022 ZKV (Zu) C2 - Dijkvogels C2 12:00 13:10 Drenkwaard Lisa, Elisa, Dion
    24030 C2 19-3-2022 Trekvogels C1 - Dijkvogels C2 10:00 11:15 Zadkine-hal Isabel, Joas, Meike
    25188 C2 26-3-2022 Olympia (S) C2 - Dijkvogels C2 09:45 11:00 Olympia David, Sam, Kaylee
                   
    Wedstrijd Team Datum Wedstrijd Geschatte vertrektijd Starttijd Accommodatie Chauffeurs, ouders van:
    20303 D1 4-12-2021 ONDO (G) D2 - Dijkvogels D1 13:30 14:20 De Hoekstee Brent, Liselotte, Maas
    20598 D1 18-12-2021 RWA D1 - Dijkvogels D1 16:45 17:55 Rhoon Vera, Tom, Kayla
    22021 D1 22-1-2022 HKV/Ons Eibernest D1 - Dijkvogels D1 09:30 10:30 HKV/Ons Eibernesthal Dylan, Nena, Vivienne
    21570 D1 19-2-2022 Maassluis D1 - Dijkvogels D1 10:10 11:10 Olympia Jos, Rik, Simone
    21591 D1 19-3-2022 Nieuwerkerk D2 - Dijkvogels D1 07:45 09:00 Parkzoomhal Maas, Tom, Liselotte
    21460 D1 2-4-2022 KCR D1 - Dijkvogels D1 10:45 12:00 De Fakkel Simone, Vivienne, Nena
                   
    Wedstrijd Team Datum Wedstrijd Geschatte vertrektijd Starttijd Accommodatie Chauffeurs, ouders van:
    18117 E1 27-11-2021 Avanti/Post Makelaardij E2 - Dijkvogels E1 09:45 10:45 De Viergang Gwen, Bram
    16623 E1 29-1-2022 Fortuna/Delta Logistiek E2 - Dijkvogels E1 12:30 13:30 Fortuna-hal Mees, Kim
    18564 E1 12-2-2022 KVS/Maritiem E1 - Dijkvogels E1 08:45 10:00 De Blinkerd Tim, Gwen
    15520 E1 26-2-2022 Nieuwerkerk E3 - Dijkvogels E1 08:30 09:30 De Kleine Vink Hal Bram, Kim
    18728 E1 12-3-2022 ONDO (G) E1 - Dijkvogels E1 08:15 09:00 De Hoekstee Tim, Gwen
    17260 E1 26-3-2022 Valto E1 - Dijkvogels E1 10:15 11:00 Vreeloo Mees, Kim
                   
    Wedstrijd Team Datum Wedstrijd Geschatte vertrektijd Starttijd Accommodatie Chauffeurs, ouders van:
    18072 E2 27-11-2021 KCR E5 - Dijkvogels E2 08:00 09:00 De Wissel Yvette, Lois O.
    16060 E2 11-12-2021 Ijsselvogels E2 - Dijkvogels E2 09:00 10:00 Zuidplas Lois K., Esmee
    15566 E2 15-1-2022 WION E2 - Dijkvogels E2 08:30 09:30 WION-hal Roos, Yvette
    16580 E2 29-1-2022 Vitesse (Ba) E4 - Dijkvogels E2 08:00 09:00 Bongerdhal Lois K., Esmee
    18522 E2 12-2-2022 RWA E4 - Dijkvogels E2 08:00 09:00 Rhoon Lois O., Roos
    18677 E2 12-3-2022 Nieuwerkerk E9 - Dijkvogels E2 08:00 09:00 De Kleine Vink Hal Yvette, Esmee
                   
    Wedstrijd Team Datum Wedstrijd Geschatte vertrektijd Starttijd Accommodatie Chauffeurs, ouders van:
    18094 E3 27-11-2021 Vitesse (Ba) E2 - Dijkvogels E3 08:00 09:00 Bongerdhal Nikki, Evi
    16073 E3 11-12-2021 Phoenix E2 - Dijkvogels E3 08:00 09:00 Oosterpoort Iris, Aster
    15563 E3 15-1-2022 Twist E1 - Dijkvogels E3 09:30 10:15 Westwijk Britt, Maud
    16565 E3 29-1-2022 Nieuwerkerk E10 - Dijkvogels E3 09:30 10:30 De Kleine Vink Hal Nikki, Iris
    18521 E3 12-2-2022 Olympia (S) E2 - Dijkvogels E3 09:00 10:00 Olympia Evi, Maud
    17192 E3 5-3-2022 Korbis E7 - Dijkvogels E3 12:00 13:00 De Dreef Nikki, Aster
                   
    Wedstrijd Team Datum Wedstrijd Geschatte vertrektijd Starttijd Accommodatie Chauffeurs, ouders van:
    13338 F1 11-12-2021 Die Haghe F1 - Dijkvogels F1 09:00 10:00 Sportcampus Zuiderpark Silas, Anne-Roos
    13051 F1 15-1-2022 Achilles (Hg) F1 - Dijkvogels F1 08:15 09:15 Sportcampus Zuiderpark Siem, Floortje
    13636 F1 29-1-2022 KCR F1 - Dijkvogels F1 09:00 10:00 De Wissel Isa, Siem
    14727 F1 12-2-2022 Nikantes F1 - Dijkvogels F1 08:00 09:00 Sportgebouw Campus Floortje, Isa
    14791 F1 12-3-2022 Dunas F1 - Dijkvogels F1 08:30 09:30 Zuidhaghe Siem, Silas
    13964 F1 26-3-2022 KOAG F2 - Dijkvogels F1 08:45 10:00 Krimpenerwaard College Floortje, Anne-Roos