• Dijkvogels 1 - Zaalcompetitie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.Dijkvogels 1 - Korbis 120 - 17
    9 mrt.IJsselvogels 1 - Dijkvogels 118 - 11
    2 mrt.Dijkvogels 1 - Twist 116 - 14
    14 feb.Dijkvogels 1 - VZOD 114 - 10
    10 feb.NIO 1 - Dijkvogels 116 - 18
    27 jan.Dijkvogels 1 - Thor (R) 19 - 16
    20 jan.Phoenix 1 - Dijkvogels 118 - 10
    13 jan.Korbis 1 - Dijkvogels 125 - 13
    16 dec.Dijkvogels 1 - IJsselvogels 19 - 19
    9 dec.Twist 1 - Dijkvogels 118 - 13
  • Poulestanden Dijkvogels 1 ( 2e klasse 2G )

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Phoenix 114121126720325
    2IJsselvogels 114110327022622
    3Twist 11480624722216
    4Korbis 11470728925914
    5Thor (R) 11460822024712
    6VZOD 11440102092548
    7Dijkvogels 11440101872438
    8NIO 11431102172527
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Dijkvogels 1

    Standaard

    13,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    17,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,57

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.