• Dijkvogels B1 - Veldcompetitie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 okt.Dijkvogels B1 - KCR B225 - 7
    15 okt.KOAG B1 - Dijkvogels B19 - 18
    8 okt.Dijkvogels B1 - NIO B110 - 11
    1 okt.Weidevogels B1 - Dijkvogels B14 - 12
    24 sep.Dijkvogels B1 - Albatros B211 - 16
    17 sep.Nieuwerkerk B2 - Dijkvogels B19 - 14
  • Poulestanden Dijkvogels B1 ( B-jeugd 2e klasse B2J )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NIO B1650172452710
    2Albatros B264118553329
    3Dijkvogels B164029056348
    4Nieuwerkerk B26402574898
    5KOAG B16213564975
    6KCR B261053697-612
    7Weidevogels B160063280-480
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Dijkvogels B1

    B-jeugd nj

    15,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.