• Fortuna/Delta Logistiek B2 - Dijkvogels B1

  • Wedstrijd accommodatie

    Wedstrijd
    ThuisteamFortuna/Delta Logistiek B2
    AccommodatienaamSportpark Kruithuisweg-Oost
    AdresSchoemakerstraat 340
    Plaats2629HP DELFT
    Telefoonnummer015-2564466
    RouteOpen routeplanner
  • Wedstrijd informatie

    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijddatum2021-10-09
    Aanvangstijd14:30:00
  • Wedstrijd officials

    OfficialnaamOfficialomschrijving
    N (Nars) SchramScheidsrechter
  • Wedstrijd historische resultaten

    WedstrijdDatumUitslag
    Fortuna/Delta Logistiek B2 - Dijkvogels B119 apr. 20148 - 12
    Dijkvogels B1 - Fortuna/Delta Logistiek B210 mei 20148 - 5
    Fortuna/Delta Logistiek B2 - Dijkvogels B128 mrt. 20157 - 6
    Dijkvogels B1 - Fortuna/Delta Logistiek B29 mei 20157 - 5
    Dijkvogels B1 - Fortuna/Delta Logistiek B25 sep. 20158 - 7
    Fortuna/Delta Logistiek B2 - Dijkvogels B13 okt. 201510 - 10
    Dijkvogels B1 - Fortuna/Delta Logistiek B22 apr. 20169 - 8
    Fortuna/Delta Logistiek B2 - Dijkvogels B128 mei 20167 - 9
    Dijkvogels B1 - Fortuna/Delta Logistiek B23 sep. 201617 - 3
    Fortuna/Delta Logistiek B2 - Dijkvogels B11 okt. 201611 - 11
    Dijkvogels B1 - Fortuna/Delta Logistiek B25 sep. 202012 - 12
    Fortuna/Delta Logistiek B2 - Dijkvogels B126 sep. 202010 - 12
    Dijkvogels B1 - Fortuna/Delta Logistiek B218 sep. 20217 - 15
    Fortuna/Delta Logistiek B2 - Dijkvogels B19 okt. 202123 - 5
  • Wedstrijd statistieken

    ThuisteamUitteam
    NaamFortuna/Delta Logistiek B2Dijkvogels B1
    Thuis gewonnen7056
    Uit gewonnen4548
    % gewonnen51%48%
    % thuis gewonnen61%51%
    % uit gewonnen40%44%
  • Wedstrijd uitteam

    NaamRol
    Dekker, IlseTeamspeler
    Ende, Rens van derTeamspeler
    Landman, RoosTeamspeler
    Oosten, Emiel vanTechnische staf
    Steenks, RobinTeamspeler
    Tetteroo, JeffreyTechnische staf

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijd thuisteam

    NaamRol
    Berg, LisaTeamspeler
    Bolt, TjitskeTechnische staf
    Burgt - Boekbinder, Karin van deTechnische staf
    Klaveren, Wander vanTeamspeler
    Lampe, TychoTeamspeler
    Lukassen, RoosTeamspeler
    Mensink, ElsmariekeTechnische staf
    Rodenburg, MartijnTechnische staf
    Smaal, StefTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.