•  

     

  • Nieuwe voorzitters officieel van start

  • Afgelopen maandag 6 oktober vond bij Dijkvogels de Algemene Ledenvergadering plaats met een mooie opkomst van aantal leden in onze Kastine.

    Naast het doornemen van de commissieverslagen en de uitleg over de financiën, werd er dit keer ook gewisseld van voorzitter. Laurens nam afscheid en Bart en Jeroen nemen zijn taak samen over.

    Symbolisch met ook het naderende afscheid van hoofdsponsor Beekenkamp kreeg Laurens nog het huidige shirt van de selectie uitgereikt. En de nieuwe voorzitters ontvingen alvast een voorproefje van de nieuwe inloopshirts met daarop DAEL (WEST TALENT) die als hoofdsponsor binnenkort het stokje gaat overnemen.

    Laurens bedankt voor je inzet als voorzitter de afgelopen jaren en Jeroen en Bart veel succes!

    Naast Laurens waren er ook bloemen voor Hester, die na een aantal jaren in de JTC hiermee stopt en de gebruikelijke oorkonde en Dijkvogels handdoek voor Bert als maar liefst 50 jaar lid van Dijkvogels en Marja, Harry, Roland en Tim  die alle vier de 25 jaar lidmaatschap aantikken dit seizoen. Fijn dat jullie allemaal nog actief zijn/blijven voor de club. Dankjewel!

    En wie kwam daar toevallig ook nog even langs namens de Rabobank? Jawel Loes Voogd, ze is nog steeds van alle markten thuis. Samen met Bart werd de envelop geopend en kwam er een cheque tevoorschijn met een prachtig bedrag van maar liefst € 3545,56! Wat superfijn om dit als Dijkvogels weer te mogen ontvangen.

    Dijkvogels bedankt dan ook iedereen die gestemd heeft om dit mooie bedrag bij elkaar te verzamelen.

    Beide voorzitters hebben afgelopen periode al kennis gemaakt met de diverse commissies en het KNKV en kijken uit naar de samenwerking met ons allemaal voor de toekomst van Dijkvogels!

    Zet daarom alvast in de agenda woensdag 29 oktober, de droomsessie avond, samen met het KNKV! De aanvangstijd volgt nog.

    Na een korte rondvraag met aandacht voor de scheidsrechters en Nix 18 werd de vergadering afgesloten met een groot applaus voor alle aanwezigen en een drankje van de club.

    Groeten het bestuur.