• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterRijdersDetails
    20 apr. 10:00Dijkvogels E1 - RWA E2
    20 apr. 10:00Dijkvogels D1 - Die Haghe D2
    20 apr. 10:00ALO F1 - Dijkvogels F1
    20 apr. 10:15OZC F3 - Dijkvogels F2
    20 apr. 10:45ONDO (G) B4 - Dijkvogels B1
    20 apr. 11:00Dijkvogels C1 - Dunas C1P. (Petra) Dijkstra
    20 apr. 11:00Dijkvogels G3 - Vitesse (Ba) G2M (Marvin) Hess
    20 apr. 12:00Dijkvogels 3 - ONDO (G) 4M. (Michael) van der Ende
    20 apr. 12:00ONDO (G) B5 - Dijkvogels B2
    20 apr. 12:00Velocitas G2 - Dijkvogels G3M (Marvin) Hess
    20 apr. 12:30VEO D1 - Dijkvogels D2
    20 apr. 13:20Dijkvogels A1 - Weidevogels A1
    20 apr. 14:30ZKV 2 - Dijkvogels 5M (Matthijs) Mol
    20 apr. 14:40Dijkvogels 2 - DES (D) 4
    20 apr. 15:30VEO A2 - Dijkvogels A2
    20 apr. 15:30KVS/Groeneveld Keukens 6 - Dijkvogels 4
    20 apr. 16:00Dijkvogels 1 - NIO 1S (Sander) van Beek
    11 mei. 09:30KVS/Groeneveld Keukens E1 - Dijkvogels E1
    11 mei. 10:00Dijkvogels F1 - ONDO (G) F2
    11 mei. 10:00Korbis F3 - Dijkvogels F2E.J. (Esther) Meiderwijk
    11 mei. 10:30Avanti/Post Makelaardij 5 - Dijkvogels 4
    11 mei. 10:45Dijkvogels B1 - Twist B1
    11 mei. 11:00Dijkvogels D2 - Refleks D2
    11 mei. 11:30WION G1 - Dijkvogels G1
    11 mei. 12:00Dijkvogels A1 - Twist A1
    11 mei. 12:30IJsselvogels C1 - Dijkvogels C1
    11 mei. 13:00Dijkvogels G1 - Merwede/Multiplaat G1
    11 mei. 13:20Dijkvogels B2 - Tempo B3
    11 mei. 13:20Dijkvogels 3 - DES (D) 5
    11 mei. 14:30Phoenix A2 - Dijkvogels A2
    11 mei. 14:30NIO 4 - Dijkvogels 5G (Gerben) Pasman
    11 mei. 14:40Dijkvogels 2 - VEO 5
    11 mei. 16:00Dijkvogels 1 - WION 1R. (Richard) Grotendorst
    16 mei. 17:30Valto D2 - Dijkvogels D1J. (Julia) van der Mout
    24 mei. 18:00Dunas E3 - Dijkvogels E2
    25 mei. 10:00Dijkvogels F2 - Korbis F3
    25 mei. 10:00Dijkvogels E2 - Avanti/Post Makelaardij E5
    25 mei. 11:00Dijkvogels E1 - KVS/Groeneveld Keukens E1
    25 mei. 11:00DVO/Transus G1 - Dijkvogels G2A (Annemarie) van den Heuvel
    25 mei. 11:00Victum G1 - Dijkvogels G4
    25 mei. 11:05Dijkvogels D1 - Valto D2
    25 mei. 11:15Refleks D2 - Dijkvogels D2
    25 mei. 11:30ONDO (G) F2 - Dijkvogels F1
    25 mei. 11:45Dijkvogels G2 - Vitesse (Ba) G1
    25 mei. 11:45Dijkvogels G4 - PKC/Vertom G1
    25 mei. 11:50Twist B1 - Dijkvogels B1J (Jarno) Meulstee
    25 mei. 12:00Twist A1 - Dijkvogels A1
    25 mei. 12:05Dijkvogels C1 - IJsselvogels C1
    25 mei. 13:00DES (D) 5 - Dijkvogels 3
    25 mei. 13:05Dijkvogels 5 - NIO 4
    25 mei. 13:05VEO 5 - Dijkvogels 2
    25 mei. 14:15Tempo B3 - Dijkvogels B2
    25 mei. 14:35Dijkvogels A2 - Phoenix A2
    25 mei. 15:00WION 1 - Dijkvogels 1
    25 mei. 16:00Dijkvogels 4 - Avanti/Post Makelaardij 5
    1 jun. 09:30WION F2 - Dijkvogels F2
    1 jun. 09:30KVS/Groeneveld Keukens B3 - Dijkvogels B2
    1 jun. 10:00Dijkvogels E1 - Valto E1
    1 jun. 10:00Dijkvogels D1 - Maassluis D1
    1 jun. 10:30Excelsior A2 - Dijkvogels A2
    1 jun. 11:00Dijkvogels C1 - Albatros C2
    1 jun. 11:00Phoenix E3 - Dijkvogels E2
    1 jun. 11:45ZKV B1 - Dijkvogels B1
    1 jun. 12:00Dijkvogels A1 - Valto A2
    1 jun. 12:00Tempo G2 - Dijkvogels G3
    1 jun. 13:00Dijkvogels G3 - Albatros G1
    1 jun. 13:00DES (D) F1 - Dijkvogels F1M. (Moana) van Viegen
    1 jun. 13:00Phoenix D1 - Dijkvogels D2
    1 jun. 13:20Dijkvogels 2 - ALO 3
    1 jun. 14:35Excelsior 5 - Dijkvogels 4
    1 jun. 14:40Dijkvogels 1 - Twist 1
    1 jun. 16:00Dijkvogels 3 - Dunas 4
    1 jun. 16:00ODO 5 - Dijkvogels 5
    8 jun. 09:00RWA E2 - Dijkvogels E1
    8 jun. 09:40Dijkvogels F1 - ALO F1
    8 jun. 09:40Dijkvogels B2 - ONDO (G) B5
    8 jun. 10:00Weidevogels A1 - Dijkvogels A1
    8 jun. 10:40Dijkvogels F2 - OZC F3
    8 jun. 10:40DES (D) 4 - Dijkvogels 2
    8 jun. 10:55Dijkvogels D2 - VEO D1
    8 jun. 11:30Tempo G1 - Dijkvogels G1
    8 jun. 11:40Dijkvogels E2 - VEO E3
    8 jun. 11:55Dijkvogels B1 - ONDO (G) B4
    8 jun. 12:30Dijkvogels G1 - Velocitas G1
    8 jun. 13:00Die Haghe D2 - Dijkvogels D1
    8 jun. 13:00Dunas C1 - Dijkvogels C1
    8 jun. 13:10Dijkvogels 4 - KVS/Groeneveld Keukens 6
    8 jun. 14:30Dijkvogels A2 - VEO A2
    8 jun. 16:00Dijkvogels 5 - ZKV 2
    8 jun. 16:00NIO 1 - Dijkvogels 1
    8 jun. 16:50ONDO (G) 4 - Dijkvogels 3
    15 jun. 09:30ODO E1 - Dijkvogels E2