We zijn op de helft van de veldcompetitie en vrijwel alle teams hebben nu kennisgemaakt met hun 3 tegenstanders uit de poule. Voor een aantal teams heeft dit al heel goed uitgepakt met 3 overwinningen, dus wellicht kan er gedroomd worden van iets moois… Maar geen onderschatting natuurlijk in de returns!
Ook al heb je nog niet gewonnen is dit uiteraard geen probleem, langs de lijn zien we allemaal dat er door alle teams hard wordt geknokt en gezocht naar juiste balans, voor jullie zijn de returns goed om dingen te verbeteren. Veel succes allemaal!
Het Dagelijks Bestuur bereid zich voor op de ledenvergadering. Deze is verplaatst van maandag 29 september naar maandag 6 oktober a.s. De jaarverslagen worden verzameld en uiteraard volgt binnenkort de agenda met alle stukken. De nieuwe voorzitters zaten al even om de tafel met 2 leden van de KNKV om met hun op allerlei vlak eens te sparren. U hoort er vast meer over.
De JTC heeft met de ouders van de jeugdteams gesproken door de koffie-uurtjes weer nieuw leven in te blazen en tegelijkertijd navraag gedaan wie onze club wil helpen de taken wat te verlichten. Het werd gewaardeerd door ouders dat alles weer even op een rij werd gezet en handig ook om te weten welke contactpersonen er per leeftijdscategorie zijn. De JTC werkt verder aan het ondersteunen van de trainers, Frans en Maurits namen af en toe al een kijkje bij de teams en zullen dit vaker doen en evalueren per team waar ondersteuning nodig is.
Bij de TC zijn ze vooral druk met lopende korfbalzaken, er komt veel kijken bij de voortgang van wedstrijden dus is er regelmatig wat te organiseren wb. de bezetting, scheidsrechtersinvulling etc.
Goed om te vermelden dat Dijkvogels vrijdagavond 3 oktober voor de derde keer gastheer is voor het 4-4 recrestars toernooi in Maasdijk. Kom gerust eens kijken of deze vorm van korfballen iets voor jou is!
De PR-commissie heeft weer nieuwe of opgefriste sponsordoeken opgehangen. Niet vanzelfsprekend onze grote ring borden rond het veld! Dank aan onze sponsors!
Vergeet overigens ook niet hoe schoon het terras en de buitenboel erbij ligt, Sjaak en de klusmannen doen hier erg hun best voor!
Verder zien we natuurlijk veel actie bij de kledingcommissie. De G-groep wordt in het nieuw gestoken, meer informatie hierover volgt. En de oplettende volger heeft natuurlijk gezien dat we een nieuwe hoofdsponsor krijgen, omdat de nieuwe inloopshirts besteld moesten/konden worden. Beekenkamp is al zo lang onze hoofdsponsor geweest, dus er moet uiteraard voldoende aandacht aan de overdracht worden besteed. Ook dit wordt vervolgd!
De activiteitencommissie heeft de startmiddag/avond geëvalueerd en nu zijn we natuurlijk heel benieuwd wat de volgende activiteit gaat worden en hoe de kalender verder wordt ingekleurd!
Tot slot is de Kastine-commissie nu natuurlijk ook veel in actie. Er werd een grote schoonmaak georganiseerd waar elk hoekje en gaatje werd aangepakt en zo nodig dingen werden weggedaan of opnieuw gerangschikt. De barroosters komen tot uitvoering, de bestellingen moeten worden gedaan, de nieuwe containers moeten geleegd, ook hier niet zomaar achter over leunen dus.
Als Bestuur is het top om te zien dat iedereen weer volop (vrijwillig!) in de weer is!
Waar levendigheid en actie is, is er ook wel eens wat ergernis over het al dan niet opruimen van spullen waar dan ook. We blijven met zijn allen verantwoordelijk voor een fijne sportomgeving, dus kijk af en toe nog eens achterom en denk niet dat is morgen wel weer voor een ander…
C.K.V. Dijkvogels
Lange Kruisweg 44F
2676 BM Maasdijk
Telefoon: 0174-516446
E-mail: info@dijkvogels.nl