• Verslag Dijkvogels 3

    Beste Lezers,

    Deze week stond KCR 7 op het programma. Deze vereniging is gevestigd in Ridderkerk, de wedstrijd stond om half 4 op het gepland, dus het was kwart over 2 tijd om te vertrekken. Onze coach Hester was op dat moment zelf aan het stralen op het veld, dus die moest helaas afhaken. Gelukkig hebben we een nieuwe aanwinst dit zaalseizoen Brian, die ook nog eens verstand heeft van coachen. Dus hij was de gelukkige die het mooie team mocht coachen. Zoals u van ons gewend bent, geeft het derde ruimte aan invallers om ook eens te kijken hoe reserve vierde klasse proeft. Deze week waren er een hoop aanmeldingen, maar na flink puzzelen hadden we voor Jasper, Levi en Annemiek gekozen. Zodoende waren de vakken Annemiek, Laila, Jasper en Levi en Richard, Floor, Michelle en Sanne. Dat laatste vak begon in de aanval. Amber en Brian stonden aan de zijlijn om te coachen en eventueel te wisselen. Ook was Alex aan de zijlijn te vinden, die kon niet meespelen nadat er een flink stuk kies was verwijderd. Dus theoretisch gezien was hij een illegale toeschouwer. Nadat Brian zijn zegje had gedaan en iedereen warm aan het lopen was, werd de wedstrijd voor ons afgefloten en kregen we 5 minuten om aan het balletje, het korffie en het veld te wennen. Voor Dijkvogels drie was het flink wennen, geen toeschouwer op de tribune, hopelijk is dat van korte duur en hopelijk worden die maatregelen snel afgeschaft. Eenmaal de 5 minuten verstreken was het tijd om te knallen. Helaas kreeg Jasper al vlug een afstandsschot om de oren. Gelukkig had ons nieuwe talent Sanne nog niks van haar zelf kunnen laten zien, dus besloot ook meteen indruk te maken door een afstandsschot te benutten, 1-1. Vervolgens wisten Laila en Jasper allebei te scoren en hadden we een voorsprongetje. Helaas had de tegenpartij geen lekker gevoel en besloot er 4 achter elkaar erin te gooien. 5-3 in ons nadeel. Richard besloot een einde te maken aan deze reeks en scoorde een afstandsschot, Michelle deed dit eveneens. 5-5. Helaas lukte het de tegenpartij om nog een keer te scoren voor rust. 6-5 in ons nadeel.

    Verdedigend ging het helemaal niet verkeerd, aanvallend konden hadden we wat verbeterpuntjes. We moesten ook nog een beetje wennen aan elkaar, zoals Floor die voor het eerst sinds 2 jaar weer een bal aanraakte in de zaal en Sanne nieuw in ons team. Het ging gestaagd, maar naarmate de wedstrijd vorderde, viel er telkens meer op zijn plek. Zo gingen we ook te tweede helft in. Jasper wist meteen te scoren, helaas kreeg hij hem ook meteen om de oren. Ondertussen had Brian zichzelf gewisseld voor Floor en werd er frisse energie in het veld gestuurd. Brian wist ook meteen een doelpunt te maken. 7-7. Levi had nog niet zoveel van zichzelf kunnen laten zien tijdens de wedstrijd, maar uiteindelijk stond hij er conditioneel sterker voor dan zijn tegenstander en wist een doorloop en een afstandsschot te scoren. 7-9 in ons voordeel. Helaas was Jasper zijn tegenstander nog lang niet moe en wist te scoren 8-9. Richard was tijdens de wedstrijd voornamelijk onder de paal te vinden en wist hier nog een korte kans uit te halen 8-10. Helaas werd er wat gewisseld bij de tegenpartij en had hierdoor een blik energie opgetrokken en wisten 3-maal achter elkaar te scoren. 11-10 in KCR’s voordeel. Gelukkig was Brian nog lekker fit, Annemiek was al wat aan de vermoeide kant, maar zij speelde lekker door op karakter, met ze tweeën wisten ze er 4 in te knallen. 11-14 in ons voordeel. Te tijd begon ook te tikken en gingen we wat rustiger spelen. De tegenpartij wist nog 1 keer te scoren. 12-14 . De scheidsrechter vond het genoeg en besloot er een einde aan te maken. GEWONNEN!!!. De eerste zaalwedstrijd gewonnen. Heerlijke pot, lekker spannend. Super prestatie van 3.

    Doordat Brian heerlijk gecoacht heeft en ook nog eens topscoorder is in deze wedstrijd kan het niet uitblijven dat hij Atleet van de week is. Brian is geboren in Den Haag op 16 december 1991, zijn ouders Michel en Jolanda, Michel speelde vanaf jongs af aan bij de korfbalclub Olympiaan in Den Haag en vond het helemaal niet erg dat Brian vanaf zijn zevende bij HKV/ons eibernest begon met korfballen. Brian is momenteel docent Maatschappijleer , Mentor mavo 4 en docentenopleider aan de mavo voor theater in Rotterdam, ondanks al deze functies heeft hij nog tijd om in het geweldige 3 te korfballen. Ondanks dat Brian zich kort geleden heeft aangesloten bij 3, hebben zijn ouders nog geen kans gehad om hem mogen te bewonderen, ook al willen ze dat wel heel graag. Brian zijn doel is om samen met Dijkvogels 3 kampioen te worden. Hij doet dit het lekkerst met Amber aan zijn zij. Ook denkt Brian dat Koen topscoorder gaat worden en vind hij Richard de beste aanwinst dit seizoen. Brian heeft op dit moment geen relatie of korfbalcrush, wel heeft hij 2 prachtige kinderen, namelijk Jolie en Jaxx. Brian zijn beste feestje zijn de Dijkvogels feestjes en hoopt dat deze snel weer mogelijk zijn. We wensen Brian veel succes dit seizoen en hebben hoge verwachtingen van deze kanjer.

    We willen als eerst onze super invallers bedankt, Levi, Jasper en onze topper vaste invaltopper Annemiek bedankt, zonder jullie waren we nooit zover gekomen.
    Coach Brian/atleet van de week bedankt voor de coaching.
    Chauffeurs, shirtwasser, ballenjongen, waterjongen en scheidrechter bedankt.
    Toeschouwer/ fan Alex bedankt, hopelijk gaat het beter met je wangetje.
    Amber, beterschap. Hopelijk voel je je al beter als afgelopen zaterdag.

    Deze week is trainen verboden, dus volgende week zijn we ongetraind te zien in de sporthal, eventueel kunnen we live streamen als er genoeg animo is.

    Uw derde.