• Contactgegevens

    Functie Naam E-mailadres Telefoonnummer
    Voorzitter Laurens de Jong voorzitter@dijkvogels.nl 0615322688
    Secretaris Daniëlle Vellekoop secretariaat@dijkvogels.nl 0647620611
    Penningmeester Emiel van Oosten penningmeester@dijkvogels.nl 0634121920
    Ledenadministratie Marjan Boekestijn ledenadministratie@dijkvogels.nl  
    PR commissie Laura Heine pr@dijkvogels.nl  
    Jeugd Technische Commissie Arjan Burgers jtc@dijkvogels.nl 0642064484
    Wedstrijdsecretaris JTC Leonie vd Bogert ws-jtc@dijkvogels.nl 0613845549
    Technische Commissie Mark de Bes
    Elize van Loenen
    tc@dijkvogels.nl  
    Wedstrijdsecretaris TC Edwin Quak ws-tc@dijkvogels.nl 0615539781
    Oefenwedstrijden   oefenwedstrijden@dijkvogels.nl  
    G - korfbal Bianca Buitelaar g-korfbal@dijkvogels.nl 0643242610
    Kleding commissie Eveline Hanemaaijer kleding@dijkvogels.nl  
    Activiteiten Laura Vellekoop activiteiten@dijkvogels.nl 0615626334
    Recreanten Lenie Verkade lenieverkade@hotmail.com 0102266717
    Webredactie Joliene Vellekoop
    Rob Burgers
    redactie@dijkvogels.nl


    De vertrouwenspersoon is bereikbaar via vertrouwenspersoon@dijkvogels.nl